Wonderlijk lekker Limburgse aspergefietstocht in Kinrooi(Geannuleerd)
In kader van Wonderlijk Lekker Limburg organiseren we een mooie fietstocht van 41 km doorheen Kinrooi. Bij het vrije vertrek in Geistingen ontvang je de routekaart, bonnetje voor een Meuledröpke, voor een ijsje, voor een kommetje aspergesoep en voor twee belegde broodjes. Dit is inbegrepen in je deelnameprijs. Het Meuledröpke en het ijsje kan je telkens verkrijgen in een aangegeven horecagelegenheid onderweg. De soep en de broodjes vóór vertrek en bij terugkomst in het Gemeenschapshuis in Geistingen. Onderweg zie je de aspergevelden en in de aspergebedrijven kan je een blik werpen op de installaties en de schilmachine. Ook is de Keijersmolen in Molenbeersel toegankelijk voor de deelnemers.
Praktisch
Op voorhand inschrijven is verplicht. Inschrijven door betaling op rekening nr BE22 7845 7115 7547 van Pasar Kinrooi. Betaling uiterlijk op 8 mei 2023.
Vertrek aan het Gemeenschapshuis, Geistingen 36, 3640 Kinrooi vanaf 13u00. Aanmelden voor routekaart en bonnetjes.
De aspergebedrijven en de molen zijn toegankelijk tot 17u00. Het Gemeenschapshuis is open tot 18u00. 's Middags tijdig vertrekken!
Geistingen 36
3640 Kinrooi
Deelname-informatie
Een rondleiding en toelichting in de aspergebedrijven is helaas niet mogelijk in verband met de seizoensdrukte.
Niet-leden zijn niet verzekerd.

Dit kan je misschien ook interesseren