Abdij Dendermonde

Blik achter de abdijmuren

Donderdag 5 maart 2026

Op donderdag 5 maart krijgen we een unieke kans om een blik te werpen achter de muren van de Abdij van Dendermonde.

De abt zelf is bereid ons te gidsen door het indrukwekkende abdijcomplex en zijn rijke geschiedenis.

Na het geleid bezoek is er tijd om rond te neuzen in de abdijwinkel en kan, wie dat wenst, ook het voor velen onbekende abdijmuseum bezoeken.

Het bezoek aan de abdij wordt ons gratis aangeboden. 
Een kleine bijdrage voor een goed doel wordt echter “zeer gewaardeerd”.

We sluiten de namiddag gezellig af met een koffie of thee met gebak bij Deli Casa, Oude Vest 67, Dendermonde

Praktisch

  • Wanneer: donderdag 5 maart om 14.00 uur
  • Waar: samenkomst in de ingang van de Abdijkerk (Vlasmarkt)
  • Uitstappen en vakanties
  • Cultuur
  • Erfgoed

Praktische info

Donderdag 5 maart 2026
locatie

Lebbeke
Lebbeke-centrum
9280 Lebbeke
België

beginuur
14h00
leden: €20.00 niet-leden: €23.00
nuttige informatie voor deelnemers

Inschrijven kan tot uiterlijk 26 februari of volzet (30 deelnemers)
Volg deze twee eenvoudige stappen:

  1. Vul het inschrijvingsformulier in.
  2. Stort aansluitend het gepaste bedrag op de rekening van Pasar Lebbeke  BE79 0688 9489 3533 met vermelding: “Abdij”.
inschrijvingsinformatie

Het deelnamebedrag omvat: bezoek abdij,  attentie voor de paters,  bijdrage vr het goede doel (Mercy Ships) + koffie/thee en gebak

deel Activiteit

Word lid voor 39€

Op zoek naar kwalitatieve invulling van je vrije tijd?

Word lid van Pasar en ontdek een wereld vol boeiende activiteiten, inspirerende reizen en gezellige samenkomsten. Met Pasar geniet je van een gevarieerd aanbod aan uitstappen en evenementen, afgestemd op jouw interesses en wensen. Sluit je aan bij onze warme community en beleef onvergetelijke momenten samen met andere enthousiaste leden.

Ga voor de Pasar-pas!

lees meer