Met onze GPS op stap in Buggenhout bos

Deze activiteit is voorbij
1 minuut leestijd

Met de hulp van een outdoor GPS-toestel gaan wij op stap richting Buggenhoutbos, tijdens deze trip kom je meer te weten over de werking van het GPS-toestel; wat is een track een route of een WP aan de hand van praktische oefeningen leer je de werking van dit toestel kennen. 

Je kan voor deze activiteit een GPS-toestel in bruikleen krijgen of indien je er een bezit breng je dit mee en wij maken dit gebruiksklaar voor deze wandeling.

  • Wandelen
  • Activiteit met gps of smartphone
Buggenhout

Praktische info

Deze activiteit is voorbij.
locatie

Zaal Nicolaas
Jachtweg 1
9255 Buggenhout
België

beginuur
14h00
in samenwerking met

deel Activiteit

Word lid voor 39€

Op zoek naar kwalitatieve invulling van je vrije tijd?

Word lid van Pasar en ontdek een wereld vol boeiende activiteiten, inspirerende reizen en gezellige samenkomsten. Met Pasar geniet je van een gevarieerd aanbod aan uitstappen en evenementen, afgestemd op jouw interesses en wensen. Sluit je aan bij onze warme community en beleef onvergetelijke momenten samen met andere enthousiaste leden.

Ga voor de Pasar-pas!

lees meer