
Lang leve de muziek
Lang leve de muziek! biedt je een wonderlijke trip langs 60 jaar liedjes uit de Lage Landen. Een eerbetoon aan meer dan 200 artiesten en groepen in de grootste interactieve muziektentoonstelling ooit in Vlaanderen. Van Will Tura tot Bazart en van Boudewijn de Groot tot de Jeugd van Tegenwoordig.
Met de mooiste liedjes, memorabele televisiefragmenten, de leukste verhalen, verteld door Belpopkenner Jan Delvaux, schitterende decors en interactieve opstellingen.
Luister, zing en quiz mee, vergaap je aan de stukken uit de privé-collecties van je favoriete idolen en herbeleef je jeugd. En of je nu fan bent van kleinkunst, schlagers, stevige rock of coole hip hop, iedereen beleeft in deze interactieve tentoonstelling zijn favoriete Nederlandstalige muziek.
Extra op 10 februari :
Marc Vertongen van F.C. de Kampioenen houdt van Nederlandstalige muziek. En heeft een radioprogramma op Radio Hallo. Dat brengt hij op zondag 10 februari op Lang leve de muziek!
Grijp je kans om Marc aan het werk te zien en hem te ontmoeten.
- Cultuur
Praktische info
Drankje in het Muziekcafé dat speciaal werd gebouwd in het thema van de expo is inbegrepen