zondag 7 juli 2019: Aperitiefvaart in Gent

Deze activiteit is voorbij
1 minuut leestijd

We verkennen Gent deze keer op een speciale manier, nl. op het water. Initieel was het de bedoeling om rond Gent te varen want de Reep is terug open. Maar de techniek laat ons blijkbaar in de steek want het versassen aan de Scaldissluis verloopt nog steeds niet zoals het hoort. Daarom zijn we genoodzaakt om voor een alternatieve, maar daarom niet minder interessante, rondvaart te kiezen: "Gent compleet". Tijdens deze boottocht leidt de gids ons langs de historische bezienswaardigheden van de Middelleeuwse binnenstad.

De boottocht duurt ongeveer 90 min. en laat ons voor de middag nog de tijd om onze aperitief te nuttigen. 

Na het middageten (niet inbegrepen) maken we kennis met de majestueuze woning van de adellijke familie d'Hane Steenhuyse, een echt pareltje, gelegen in de Veldstraat. De gids neemt ons mee in dit 18de-eeuwse hôtel de maître met zijn hemelse balzaal en zijn rijk gedecoreerde salons. Je wordt er 200 jaar terug in de tijd geflitst.

  • Kermis of feestelijkheid
  • Cultuur
Gent

Praktische info

Deze activiteit is voorbij.
locatie

expo
Maaltekouter 1
9000 Gent
België

beginuur
09h00
leden: €25.00 niet-leden: €25.00
nuttige informatie voor deelnemers

uitzonderlijk verplichte inschrijving !!

contacteer vooraf Eric Verstaen (056/60 44 42) of een van de medewerkers en

betaal het verschuldigde bedrag op rek. nr. BE42 8905 2401 5754 van Pasar Zulte.

deel Activiteit

Word lid voor 39€

Op zoek naar kwalitatieve invulling van je vrije tijd?

Word lid van Pasar en ontdek een wereld vol boeiende activiteiten, inspirerende reizen en gezellige samenkomsten. Met Pasar geniet je van een gevarieerd aanbod aan uitstappen en evenementen, afgestemd op jouw interesses en wensen. Sluit je aan bij onze warme community en beleef onvergetelijke momenten samen met andere enthousiaste leden.

Ga voor de Pasar-pas!

lees meer