
Wonderlijk Lekkere Proevertjesfietstocht
Trappen en Proeven tijdens de Proevertjesfietstocht
Een ijsje, een Trappistje, een aspergesoepje????? Zitten deze drie lekkere proevertjes ook dit jaar weer tussen het assortiment van de 7 à 8 aangeboden lekkernijen van de Wonderlijk Lekkere Limburgse proevertjesfietstocht? Je kan het zelf ontdekken door deel te nemen aan dit evenement ten voordele van de basisschool De Achelier uit Achel. Pasar Hamont-Achel vond weer een aantal producenten van streekproducten bereid om mee te doen aan dit leuke evenement.
De fietstrip zal zoals tijdens de andere edities rond de 30 km lang zijn en doet een 6-tal locaties aan. Op de proevertjesplaatsen zal het laatste proevertje om 17.00 uur uitgedeeld worden.
We beginnen aan het Michielshof in Achel waar in de namiddag ook het schoolfeest van De Achelier plaatsvindt. Je kan er letterlijk kennis maken met de mensen achter het goede doel en je ervan vergewissen dat je steun welkom is. De Achelier en Pasar bieden je het laatste proevertje aan in het Michielshof. Vanaf 13.30 uur tot 17.00 zal ‘Que Mas’, Fun Orchestra uit Cranendonck, de deelnemers aan de Proevertjesfietstocht en de supporters van de Achelierkids vermaken met allerlei plezante deuntjes. Je hoeft dus niet direct naar huis en zeg nu zelf :”Wat is er nog gezelliger dan met z’n allen vaderdag vieren bij wat proevertjes en een hapje en een drankje op een leuk terrasje”?
In de jarige Napoleonsmolen wordt er ook weer een hapje geserveerd. Dit jaar vieren de molenaars het 25 jarig bestaan van de renovatie van hun pronkstuk. Je mag deze molen dan ook gratis bezoeken tijdens de proevertjesfietstocht. Vertrekken en aankomen doen we in Achel, Michielsplein 3 tussen 10 en 14.30 uur. Meedoen kost €8 en voor Pasarleden €7. (Het juiste aantal km ’s van de toer zal bij de inschrijvingen uithangen).
Praktische info
Michielshof
Michielsplein 3
3930 Hamont-Achel
België