
Kampeerweek 't Urkerbos in Urk (NL) GEANNULEERD WEGENS CORONAVIRUS!
Vakantiepark ’t Urkerbos is een familiecamping met momenteel ruim 150 staanplaatsen, ruim 35 camperplaatsen, 60 jaarplaatsen met chalets en stacaravans en 23 verhuuraccommodaties. Het familiebedrijf wordt gerund door familie Schekman, die tevens ook woonachtig is op het park als beheerders.
Op Urk kunt u heerlijk bijkomen van uw drukke dagelijkse bezigheden. Vissersplaats Urk aan het IJsselmeer heeft cultuurhistorie, vele winkels en u kunt er heerlijk eten en drinken.
Op de kindvriendelijke familiecamping is voldoende te doen, zoals zwemmen in het openluchtzwembad, relaxen op het terras bij de sfeervolle horeca, maar ook de speeltuin en bij de verzorgpony’s is een ideale plaats voor ontspanning en ontmoeting. In de vakanties wordt er veel georganiseerd voor jong en oud.
Honden (mits aangelijnd) zijn toegestaan op de kampeer- en camperplaatsen.
Vakantiepark ’t Urkerbos ligt in Flevoland, op de bodem van de vroegere Zuiderzee. Je herkent Flevoland meteen als je de provincie binnenrijdt: heldere lijnen, die ruimte, dat moderne. Urk is de parel van Flevoland.
Verhuurinstallatie:
Het vakantiepark stelt ons blokhutten voor 4 personen voor.
Deze blokhutten staan op hetzelfde terrein als de kampeerinstallaties.
Prijs van vrijdag 4 tot en met maandag 13 april: € 360 (excl. Toeristenbelasting)
Meer info: https://www.urkerbos.nl/huren/blokhut-voor-4-personen/
Andere verhuurinstallatie eveneens mogelijk (zie https://www.urkerbos.nl/huren/)
- Kamperen
- Avontuur
Praktische info
Vakantiepark 't Urkerbos
Vormtweg
9
8321 NC Urk
Nederland
Staanplaats 2 personen: € 16 per nacht - Staanplaats 1 persoon: € 15,50 per nacht
Inbegrepen: evt. hondje, elektra (10A), douche, warm water.
Toeristenbelasting: € 1 per persoon/per nacht
Extra persoon: € 3,50 per persoon/per nacht
Inschrijven voor 1 maart 2020!