Daguitstap naar Tongeren & Alden Biesen

Deze activiteit is voorbij
1 minuut leestijd

Tongeren, de eerste stad van het land, was onder Romeins bewind een machtige handelsstad. Vandaag verrast ze met indrukwekkende culturele toppers zoals het begijnhof, de basiliek, de wallen…..Het begijnhof zelf ademt een ingetogen sfeer uit met zijn oude kasseistraten, zijn mysterieuze begijnhuisjes en zijn pittoreske pleintjes.

UNESCO erkent dit charmante “ministadje in de stad” terecht als werelderfgoed.

De Landcommanderij Alden Biesen is één van de grootste kasteeldomeinen in de EU regio. Vandaag vinden op deze erfgoed site heel wat boeiende evenementen en expo’s plaats. Buiten kunnen de bezoekers flaneren in de sfeervolle dreef en de landschaps-tuinen.

Pasar & Davidsfonds Overijse bieden u de mogelijkheid om deze boeiende regio te verkennen.


.

  • Uitstappen en vakanties
  • Cultuur
Tongeren

Praktische info

Deze activiteit is voorbij.
locatie

Centrum
Centrum
3700 Tongeren
België

beginuur
07h45
aantal deelnemers
34-50
leden: €50.00 niet-leden: €55.00
nuttige informatie voor deelnemers

Hierin is alles begrepen, behalve de drank bij het middagmaal.

deel Activiteit

Word lid voor 39€

Op zoek naar kwalitatieve invulling van je vrije tijd?

Word lid van Pasar en ontdek een wereld vol boeiende activiteiten, inspirerende reizen en gezellige samenkomsten. Met Pasar geniet je van een gevarieerd aanbod aan uitstappen en evenementen, afgestemd op jouw interesses en wensen. Sluit je aan bij onze warme community en beleef onvergetelijke momenten samen met andere enthousiaste leden.

Ga voor de Pasar-pas!

lees meer