Noord-Limburgse Vakantiebeurs
De twintigste editie van deze charmant gezellige vakantiebeurs wordt gespreid over de twee weekenddagen. Op zaterdag gaan de deuren open om 13.30 uur en sluiten ze om 18.00 uur terwijl je op zondag deze regionale vakantiebeurs kan bezoeken tussen 09.30 uur en 17.00 uur.
De verscheidenheid aan exposanten blijft zoals we het gewend waren van de vorige edities. Je zal er zeker weer informatie kunnen opdoen over campings, B&B’s, hotels, vakantieregio’s en dit uit binnen- en buitenland.
Op onze website www.noordlimburgsevakantiebeurs.be kun je alvast zien welke standhouders je interesse opwekken en tijdens de beurs kan je ze persoonlijk ontmoeten om je vakantie te regelen. Check regelmatig de lijst van standhouders want deze blijft in beweging gezien er zich tot op het laatst nog deelnemers melden.
En het zal je misschien verbazen maar er staan op de NLV-beurs echt wel vakantieaanbieders uit de meeste landen van Europa zoals Portugal, Hongarije, Duitsland, Italië, Spanje, Kroatië, enz… . Misschien verbaast het je ook maar je kan er ook terecht om een camper te kopen of te huren.
Pasar nationaal zal er natuurlijk ook aanwezig zijn evenals de plaatselijke afdeling Hamont-Achel welke er haar jaarprogramma voorstelt.
Voor een hapje en een drankje kan je terecht in de gezellige cafetaria waar van oudsher natuurlijk ook weer een Moezelwijntje of een Achelse Trappist kan genuttigd worden.
Tijdens de beurs neem je automatisch deel aan een tombola waarbij je ook nog kans maakt om een gratis vakantieverblijf te winnen of misschien wel een lekker of nuttig streekproduct.
Praktisch
Openingsuren: Zaterdag van 13u30 tot 18 uur en Zondag van 9u30 tot 17 uur
Er is ruime parkeergelegenheid op de parking in de Stationsstraat aan de spoorwegovergang
(+ aan het station), in de Molenstraat bij het Chiroheem (200m van de beurs), en op de Wal.
Ook kan men de trein nemen tot aan het station van Hamont. Vandaar is het nog 200m wandelen tot aan De Posthoorn.
Groenstraat 6
3930 Hamont (Hamont-Achel)
Deelname-informatie
Contactpersonen
0497 94 55 19

Dit kan je misschien ook interesseren