
Op wandel met de Maria’s, en bezoek aan het PAKT, de grootste daktuin van Antwerpen
Markante vrouwen met als voornaam Maria of ook Mariya passeren de revue tijdens deze wandeling, begeleid door de gekende gids Alex Elaut. Je krijgt her en der onderweg mooie Mariabeelden te zien.
Ook hierbij gebouwen, kapellen en tradities die met Maria te maken hebben. Wist je dat er ook een kapelletje ter ere van O.L.Vrouw van Turkije bestaat?
Kortom, je zal een boeiende woonbuurt ontdekken met heel wat mooie straten. Na een uurtje bereik je het Groen Kwartier in Berchem, de vroegere site rond het militair hospitaal.
Hier bezoek je het PAKT, de grootste daktuin van Antwerpen. Een oppervlakte van 1800 m² vol met groenten, kruiden, serres, fruitbomen en loslopende kippen. Ook zal je heel wat vissen opmerken. Na het bezoek kan je rustig beneden afsluiten met een drankje in een heel sfeervolle binnenplaats.
- Uitstappen en vakanties
Praktische info
Mariagasthuis
Vredestraat 93
2600 Berchem (Antwerpen)
België