GEANNULEERD (Covid-19) : Gezellige Bowlingavond

Deze activiteit is voorbij
1 minuut leestijd

Vele jaren hadden we de gewoonte om de tweede donderdag van elke maand te gaan bowlen. Wegens de dalende interesse zijn we hiervan afgestapt.

Maar om toch iedereen nog de kans te geven om kennis te maken met deze volkse en sociale sport houden we er ons wel aan om deze activiteit niet volledig af te voeren. Vooral tijdens de donkere wintermaanden en de eenzame corona-periode is het leuk om eens terug een avondje samen door te brengen: wat nakaarten over de voorbije periode, ideetjes aanbrengen, keuvelen over alles en nog wat... Dat doe je samen met je medespelers terwijl de gesprekken even onderbroken worden om een balletje te werpen. Je geeft best een paar dagen op voorhand een seintje om het aantal banen en eventueel transport te regelen.

Alles zal gebeuren volgens de op dat moment geldende coronamaatregelen.

  • (Volks)sport
Keerbergen

Praktische info

Deze activiteit is voorbij.
locatie

Bowling Berkerijs
Putsebaan 198
3140 Keerbergen
België

beginuur
20h00
aantal deelnemers
4-16
nuttige informatie voor deelnemers

De prijs wordt bepaald door het aantal gespeelde partijtjes die avond en het verbruik

deel Activiteit

Word lid voor 39€

Op zoek naar kwalitatieve invulling van je vrije tijd?

Word lid van Pasar en ontdek een wereld vol boeiende activiteiten, inspirerende reizen en gezellige samenkomsten. Met Pasar geniet je van een gevarieerd aanbod aan uitstappen en evenementen, afgestemd op jouw interesses en wensen. Sluit je aan bij onze warme community en beleef onvergetelijke momenten samen met andere enthousiaste leden.

Ga voor de Pasar-pas!

lees meer