Pasar activiteit

Antitankgrachtwandeling ( 12 km)

Deze activiteit is voorbij
1 minuut leestijd

De  antitankgracht en het aangrenzende Haachts Broek is een prachtig wandelgebied met bruggetjes en knuppelpaden. Je hebt hier nog het gevoel dat je er hopeloos kan verdwalen. Hier en daar stoot je op een kudde grote grazers die voor open plekken zorgen, zeer gegeerd bij zonnekloppers zoals vlinders en andere insecten.

  • Wandelen
  • Natuur
Wespelaar (Haacht)

Praktische info

Deze activiteit is voorbij.
locatie

sporthal Den Dijk
Dijkstraat 1
3150 Wespelaar (Haacht)
België

beginuur
14h00
leden: gratis niet-leden: gratis
nuttige informatie voor deelnemers

 

Iedereen is welkom, maar enkel de leden zijn verzekerd door Pasar. Na de wandeling gebruiken we een drankje in het cafetaria van de sporthal. Aan de leden bieden we dit gratis aan.

deel Activiteit

Word lid voor 39€

Op zoek naar kwalitatieve invulling van je vrije tijd?

Word lid van Pasar en ontdek een wereld vol boeiende activiteiten, inspirerende reizen en gezellige samenkomsten. Met Pasar geniet je van een gevarieerd aanbod aan uitstappen en evenementen, afgestemd op jouw interesses en wensen. Sluit je aan bij onze warme community en beleef onvergetelijke momenten samen met andere enthousiaste leden.

Ga voor de Pasar-pas!

lees meer