Dagtocht Schouwen-Duiveland

Deze activiteit is voorbij
1 minuut leestijd

We gaan nog eens op stap bij onze noorderburen in Zeeland. We vertrekken op de Brouwersdam, deze maakt deel uit van de Deltawerken en is de noordelijke verbinding van Schouwen-Duiveland met Goeree-Overflakkee.

Het Kustpad volgt er niet enkel de Zeeuwse kust maar loopt ook door duinen en enkele wondermooie stukjes natuur in de Kop van Schouwen zoals de Zeepeduinen in Burgh en de boswachterij Westerschouwen, het grootste bos van Zeeland. Een waar paradijs voor wandelaars.

In Westenschouwen , het eindpunt van de tocht, zijn we in de buurt van 'De Stormvloedkering' over de Oosterschelde, het sluitstuk (1986) van de fameuze 'Deltawerken' in Zeeland, en de zuidelijke verbinding van Schouwen-Duiveland met Walcheren.

 

 

 

 

  • Wandelen
  • Natuur
  • Avontuur
  • Cultuur

Praktische info

Deze activiteit is voorbij.
locatie
beginuur
07h45

deel Activiteit

Word lid voor 39€

Op zoek naar kwalitatieve invulling van je vrije tijd?

Word lid van Pasar en ontdek een wereld vol boeiende activiteiten, inspirerende reizen en gezellige samenkomsten. Met Pasar geniet je van een gevarieerd aanbod aan uitstappen en evenementen, afgestemd op jouw interesses en wensen. Sluit je aan bij onze warme community en beleef onvergetelijke momenten samen met andere enthousiaste leden.

Ga voor de Pasar-pas!

lees meer