
Dagtocht Schouwen-Duiveland
We gaan nog eens op stap bij onze noorderburen in Zeeland. We vertrekken op de Brouwersdam, deze maakt deel uit van de Deltawerken en is de noordelijke verbinding van Schouwen-Duiveland met Goeree-Overflakkee.
Het Kustpad volgt er niet enkel de Zeeuwse kust maar loopt ook door duinen en enkele wondermooie stukjes natuur in de Kop van Schouwen zoals de Zeepeduinen in Burgh en de boswachterij Westerschouwen, het grootste bos van Zeeland. Een waar paradijs voor wandelaars.
In Westenschouwen , het eindpunt van de tocht, zijn we in de buurt van 'De Stormvloedkering' over de Oosterschelde, het sluitstuk (1986) van de fameuze 'Deltawerken' in Zeeland, en de zuidelijke verbinding van Schouwen-Duiveland met Walcheren.
- Wandelen
- Natuur
- Avontuur
- Cultuur