Dauwwandeling met ontbijt, in Kapelle-op-den-Bos.

Deze activiteit is voorbij
1 minuut leestijd

De ochtendzon prikt door de bomen, vogels verlaten hun nest en schudden de slaap uit hun lijf. Geniet van de opkomende zon, de stilte en het ontwakende landschap, stap over paden bezaaid met dauwdruppels en luister naar de eerste tekenen van een nieuwe mooie dag. Na de wandeling wacht je een stevig ontbijt.

  • Wandelen
  • Week van het bos
  • Natuur

Praktische info

Deze activiteit is voorbij.
locatie
beginuur
07h00
aantal deelnemers
10-50
leden: €7.00 niet-leden: €10.00
nuttige informatie voor deelnemers

 

Prijs:

  •  Leden   € 7
  • niet leden € 10
  • kind -12 jaar € 5 

Betaling: Uw inschrijving is definitief na betaling op rekeningnr: BE16 9730 1930 7074 van Pasar Kapelle o/d Bos met vermelding "Dauwwandeling, naam en aantal deelnemers"

 

Contactpersoon

Agnes Verhoeven

deel Activiteit

Word lid voor 39€

Op zoek naar kwalitatieve invulling van je vrije tijd?

Word lid van Pasar en ontdek een wereld vol boeiende activiteiten, inspirerende reizen en gezellige samenkomsten. Met Pasar geniet je van een gevarieerd aanbod aan uitstappen en evenementen, afgestemd op jouw interesses en wensen. Sluit je aan bij onze warme community en beleef onvergetelijke momenten samen met andere enthousiaste leden.

Ga voor de Pasar-pas!

lees meer