De Mechelse Gruwelverhalen wandeling.
Moord en griezel uit het verleden van Mechelen. Behekste huizeMoord en griezel uit het verleden van Mechelen. Behekste huizen. Heksen, hun tortuur en hun proces. Hoe herkende men een heks? Ruwe rechtspraak uit het verleden. De vierschaar. Een moord in het seminarie. Brandstapels op de Grote Markt. De duistere achtergrond van Opsinjoor. De galg en galgenhumor. Executies en nog meer duistere stukken Mechelse geschiedenis.De gids neemt ons mee op sleeptouw.
Afstand : +/- 2 km.
Praktisch
Afspraak : 17u00 aan Café De Pekton in de van Beethovenstraat 4, 2800 Mechelen. Parkeermogelijkheden in Mechelen: Gratis op zaterdag in de randparkings Rode Kruisplein en Zandpoortvest. Betalende parkings Hoogstraat (aan de Ganzendries), Grote Markt, Kathedraal, Lamot (prijzig).
Carpooling : 16u Parking overkant “d’Oude School” Damstraat 49, 1982 Weerde. Meerijders betalen 1 € aan de chauffeur.
Inschrijven: storten op rekening BE69 7512 0037 6778 van PASAR Zemst VOOR dinsdag 5 november 2019 met vermelding van uw lidnr. Pasar (of geen lid) en Mechelse Gruwelverhalen wandeling 16/11/2019. Storting = definitieve inschrijving!
Damstraat, 49
1982 Weerde (Zemst)
Deelname-informatie
Contactpersonen
015/34 07 08
