
Drie dagen uitwaaien aan de Zeeuwse kust in Burgh-Haamstede (NL)
We hebben weer een leuke bestemming gevonden voor ons volgende wandelweekend. We verblijven in het ****Fletcher Duinhotel in Burgh-Haamstede op standaard tweepersoonskamers, met badkamer, toilet, TV, telefoon en er is gratis parking en WiFi. Wij verblijven er op basis van 2 dagen volpension vanaf vrijdagavond t.e.m.de middaglunch op zondag. Uiteraard kunnen alleenstaanden ook mee mits toeslag.
Burgh-Haamstede is gelegen op een van de Zeeuwse eilanden van Nederland; nl. Schouwen-Duiveland. Het hotel ligt midden in de duinen en is de ideale plek om enkele prachtige wandelingen te doen en/of bezoekjes te brengen. Het is heerlijk vertoeven aan de kust, maar ook enkele dorpjes als Burgh-Haamstede en Renesse zijn een bezoekje waard.
Ieder rijdt op eigen kracht naar het hotel waar we vanaf 15 uur welkom zijn. Er is 's avonds een 3-gangendiner; 's morgens een heerlijk ontbijtbuffet en 's middags een broodjeslunch met soep, koffie, thee en melk. We voorzien enkele mooie wandelingen door de duinen (meestal verharde wegen) en bosgebied. 's Avonds maken we het gezellig.
- Wandelen
- Natuur
Praktische info
In deze prijs is begrepen het verblijf met maaltijden, de verzekering, taxen en organisatiekosten vanaf vrijdagavond tot en met de middaglunch zondag..
De toeslag voor een eenpersoonskamer is 70 euro