Het grote Netewoud

Deze activiteit is voorbij
1 minuut leestijd

We maken van de uitgestelde wandeling van 26 maart nu een dag-wandeling.

Het grote Netewoud is een natuurgebied welk zich bevindt in het hart van de groene Kempen. Het valt onder het beheer van Natuurpunt.

Je wandelt in de voormiddag ongeveer 5.5 km  door de Belse Heide en langs heel rustige wandelwegen tot aan de watermolen van Meerhout.

Hier houden we een picknick-stop in het bezoekerscentrum van Natuurpunt.

In de namiddag wandelen we ongeveer 8 km langs de oevers van de Grote Nete, langs Bels Broek tot aan ons startpunt.

Dit wandelgebied is verkozen tot “Wandeling van het jaar 2022”

  • Wandelen
  • Natuur
  • Kies de waterkant
Geel
enkele sfeerbeelden

Wandeling Meerhout 24 september 2023

Praktische info

Deze activiteit is voorbij.
locatie

Parking Lissenvijver
recht tegenover Meerhoutseweg 90
2440 Geel
België

beginuur
10h30
aantal deelnemers
5-40
leden: €1.00 niet-leden: €2.00
nuttige informatie voor deelnemers

Kinderen tot 12 jaar krijgen gratis deelname.

Carpooling: Richtprijs betaling aan chauffeur: 8,70 euro

deel Activiteit

Word lid voor 39€

Op zoek naar kwalitatieve invulling van je vrije tijd?

Word lid van Pasar en ontdek een wereld vol boeiende activiteiten, inspirerende reizen en gezellige samenkomsten. Met Pasar geniet je van een gevarieerd aanbod aan uitstappen en evenementen, afgestemd op jouw interesses en wensen. Sluit je aan bij onze warme community en beleef onvergetelijke momenten samen met andere enthousiaste leden.

Ga voor de Pasar-pas!

lees meer