Ochtendwandeling met Ontbijt
Wie denkt dat een ochtendwandeling enkel in de zomer kan, is er flink naast. Niets dat je lichaam en geest immers meer deugd doet dan een frisse wandeling in de ochtend. We vertrekken op de parking van visclub “Het Zoontje” en wandelen naar en door de natuurgebieden Viersels Gebroekt , Steenbeemden en de Kesselse heide.
Langs de Kleine Nete liggen een heel aantal natuurparels, waaronder de Steenbeemden en het Viersels Gebroekt. De vroegere vloeibeemden herbergen zeldzame dieren en planten zoals rivierdonderpad, beekprik, blauwborst, nachtegaal, bever, zomerklokje, moeraskartelblad. Het systeem van vloeibeemden is een oude landbouwtechniek, waarbij hooilanden langs rivieren regelmatig bevloeid worden met vruchtbaar makend rivierwater. De bevloeiing zorgde voor een hogere hooiopbrengst. Op de Kesselse Heide zie je afwisselend struikheide vlakte, naald- en loofbossen, zandvlaktes en vennen. Hierdoor ontstaat een schitterend kleurenpallet dat elk seizoen anders is. Na de wandeling genieten we van een stevig ontbijt : Fruitsap – koffie of thee – spek met eieren – beleg - brood ,pistolets en kleine koffiekoeken – yoghurt
Praktisch
- GPS-coördinaten Vertreklocatie : N 51°10’23” - E 004°38’04”
- Lengte wandeling : ongeveer 10 km
- Inschrijven is verplicht voor zaterdag 9 maart via mail naar PasarSKW@gmail.com.
- Opgelet : je bent pas ingeschreven na betaling op rekeningnummer BE32 7885 3279 7902 van Pasar SKW met vermelding van ontbijtwandeling en het aantal deelnemers
Kleine Netendijk 2
2560 Nijlen
Deelname-informatie
Het aantal deelnemers is beperkt tot 40 personen !
Iedereen, zowel leden als niet leden, vrienden en sympathisanten zijn welkom. Maar enkel de leden van Pasar Nationaal zijn verzekerd.
Contactpersoon
0476 342 825

Dit kan je misschien ook interesseren