Pannenkoekenwandeling in Boechout-Vremde

Deze activiteit is voorbij
1 minuut leestijd

Begin februari als de dagen beginnen te lengen, en zo vlak na Lichtmis, is het de ideale periode om een wandeling te maken en af te sluiten met een lekkere pannenkoek. We spelen daarop in met een wandeling vanuit Boechout, richting Vremde. Via de buitenwijken van Boechout wandelen we via verharde en onverharde wegen, maar deze laatste zijn goed begaanbaar. Via een omweg bereiken we het centrum van Vremde voor een ruststop. Langs het natuurgebied van de Molenbeek stappen we terug richting Boechout, waar in l'Histoire een lekkere portie pannenkoeken op ons wacht.

  • Wandelen
  • Natuur

Praktische info

Deze activiteit is voorbij.
locatie
beginuur
13h30
aantal deelnemers
5-40
leden: €12.00 niet-leden: €14.00
nuttige informatie voor deelnemers

Inbegrepen: 2 pannenkoeken met 2 x koffies/thee. Wie enkel de wandeling meedoet is de deelname gratis, voor niet-leden 1 euro 

deel Activiteit

Word lid voor 39€

Op zoek naar kwalitatieve invulling van je vrije tijd?

Word lid van Pasar en ontdek een wereld vol boeiende activiteiten, inspirerende reizen en gezellige samenkomsten. Met Pasar geniet je van een gevarieerd aanbod aan uitstappen en evenementen, afgestemd op jouw interesses en wensen. Sluit je aan bij onze warme community en beleef onvergetelijke momenten samen met andere enthousiaste leden.

Ga voor de Pasar-pas!

lees meer