
Zaterdagtocht: de Trappistenroute (Cul des Sarts - Chimay)
We bevinden ons in de driehoek Couvin - Franse grens - Chimay. De wandeling voert ons doorheen een bosrijke omgeving naar het dorpje Riézes om even verder naar de Trappistenabdij Notre-Dame de Scourmont te gaan.
We voorzien opnieuw 4 afstanden: +/- 16, 20, 24 en 28 km. Zo kan je de afstand kiezen die jou best past. Alle afstanden komen toe op hetzelfde eindpunt.
Voor alle wandelaars is een wandeltekst, een wandelkaart en een gpx-bestand voorzien. Zo kan je zowel in groep (met vrienden/kennissen) wandelen als volledig op eigen houtje.
Je kan zelfs even een bezoek brengen aan de prachtige tuin van de abdij. Na dat bezoek vervolgen we ons traject via de GR naar Chimay. Meer detail vind je in de nieuwsbrief begin juni 2022.
- Wandelen
- Natuur
- Avontuur
- Cultuur
Praktische info
Alle info in de nieuwsbrief. Nog geen abonnement op de GRATIS nieuwsbrieven ? Contacteer onderstaand mailadres zodat je op de mailinglist genoteerd wordt.