
Wandeling en barbecue in en rond Daatmet
Als afsluiting van het zomerseizoen 2025 nodigen we jullie van harte uit voor een gezellige wandeltocht en heerlijke barbecue. Deze activiteit gaat door in de zaal van café Daatmet!
Op zondag 28 september 2025 gaan we dus samen op pad: we starten om 10u30 met een ontspannen wandeling van 4 à 5 kilometer richting het schilderachtige Impegem, we genieten van de passage in de Pallitsebeekvallei en hebben oog voor de eerste tekenen van de herfst en de kleurrijke natuur. Een verkort parcours behoort tot de mogelijkheden.
Na de wandeltocht is het tijd om ‘s middags aan te schuiven aan een uitgebreide barbecue. Aan het buffet kun je naar hartenlust kiezen uit een ruim aanbod en genieten we van lekker eten en elkaars gezelschap. Iedereen is welkom, er wordt voldoende voorzien voor alle deelnemers.
Wie enkel wil deelnemen aan de barbecue is eveneens welkom! Niet-wandelaars worden in de zaal verwacht tegen 11u45.
Inschrijven kan tot woensdag 24 september 2025 door het juiste bedrag (32 euro voor de leden en 37 euro voor de niet-leden) over te schrijven op rekeningnummer BE78 3930 2822 6786 van Pasar Liedekerke met vermelding van “barbecue” en de namen van de deelnemers. In dit bedrag is inbegrepen een lekker aperitief bij terugkeer van de wandeling en deelname aan de barbecue.
Zin om mee te wandelen en te proeven? Schrijf dan zo spoedig mogelijk in en beleef samen met ons een smakelijke en ontspannen dag in het zaaltje van café Daatmet!
- Wandelen
- Natuur
- Langs trage wegen
Praktische info
Daatmet
1770 Liedekerke
België