
ABC van de gps : initiatie wandel- en fiets-gps (praktijknamiddag)
Je kent een gps waarschijnlijk wel van in de auto. Maar wist je dat er ook gps-toestellen bestaan die zeer handig zijn om te wandelen of fietsen? Zo kan je vandaag op het internet honderden kant-en-klare wandeltochten en fietsroutes gratis downloaden. Op een paar seconden zitten ze in het toestel en kan je er mee op stap. Pasar laat je op 21 en 25 september kennismaken met zo'n wandel- of fiets-gps van Garmin.
Tijdens deze namiddagsessie leer je hoe je een wandel- of fiets-gps in de praktijk leert gebruiken. Je gaat onder begeleiding op stap met jouw eigen gps of met een gps-toestel van Pasar
'Geen, weinig of veel gps-ervaring Iedereen is welkom!'
- Workshop/Cursus
- Activiteit met gps of smartphone
Praktische info
Parking Vrijbroekpark
Hombeeksesteenweg, 321
2800 Mechelen
België
- Deelnameprijs is de totaalprijs voor het volgen van zowel de sessie van dinsdagavond als zaterdagnamiddag.
- Enkel inschrijven voor dinsdag of zaterdag is niet mogelijk !
- Inschrijven (verplicht) via mail aan alain.segers@pasar.be of Johan.verlinden@hotmail.be (Graag vermelden welk merk/type gps je gebruikt of dat je er één van Pasar wenst te gebruiken.)
- Na bevestiging van jouw inschrijving ontvang je de instructies om de deelnameprijs over te schrijven.