Wolfje, waar ben je?

1 minuut leestijd

Dit doeboek geeft je inspiratie en zin om met je kinderen spannende buitenavonturen te beleven en smakelijke gerechten te maken op een houtvuur. 

actua
  • Kamperen
rr

Ontdek of herontdek het wolvenkind in jezelf en beleef samen memorabele momenten in de natuur. Van kastanjes poffen, speren maken, vuurtje stoken tot broodjes of soep maken op het kampvuur. Een boek voor alle leeftijden, vol aanstekelijke foto’s en boordevol inspiratie om het scherm te laten voor wat het is en buiten plezier te maken. 

Wolvenkinderen van Richard van der Vieren en Roosje Koninckx – € 29.90 – Uitgegeven in eigen beheer

deel Artikel

Meer inspiratie

vanomobil
actua
Lees meer
  • Kamperen
Vanomobil verdubbelt werkplaats in Deerlijk: grootste motorhome-atelier van België
infosessie
actua
Lees meer
  • Kamperen
Gratis opleiding reizen met een camper in de winter
Pasar Eerste Hulp Bij Kamperen
Tom Peeters
actua
Lees meer
  • Kamperen
  • Kamperen met de tent
Zero waste kamperen: hoe vermijd je afval tijdens een kampeertocht met de tent
Word lid voor 39€

Op zoek naar kwalitatieve invulling van je vrije tijd?

Word lid van Pasar en ontdek een wereld vol boeiende activiteiten, inspirerende reizen en gezellige samenkomsten. Met Pasar geniet je van een gevarieerd aanbod aan uitstappen en evenementen, afgestemd op jouw interesses en wensen. Sluit je aan bij onze warme community en beleef onvergetelijke momenten samen met andere enthousiaste leden.

Ga voor de Pasar-pas!

lees meer