
Wandeling (Borgloon) in het spoor van de Grauwe Klauwier
Wandeling (Borgloon) in het spoor van de Grauwe Klauwier
Graag de uitnodiging voor onze volgende activiteit op Zondag 22 april 2018
We vertrekken om 13 uur op de parking De Kouter 'huis v/d gemeente" met eigen vervoer naar Borgloon, de parel van Haspengouw voor een 5,3 km. lange wandeling
Ben jij fan van de natuur en niet vies van een vleugje cultuur, dan zal deze over en langs de Bollenberg vast in de smaak vallen.
We nemen je mee in het spoor van … "de grauwe klauwier".
Deze tot de verbeelding sprekende vogel heeft een zwart oogmasker, dat hem de bijnaam ‘Zorro’ gaf. Hij overwintert in zuidelijk Afrika en is van half mei tot half augustus in ons land. Vroeger kwam hij veel voor, nu is hij zeldzaam. In de Voerstreek duikt hij regelmatig op. Hier op de Bollenberg bereidt het Agentschap voor Natuur en Bos het ideale plekje voor deze mysterieuze vogel voor. Kom mee, we tonen je wat we doen en laten je ondertussen genieten van dit gevarieerd landschap.
- Wandelen
- Natuur