Pasar activiteit

STADSBEZOEK BREDA ZATERDAG 4 AUGUSTUS 2018

Deze activiteit is voorbij
1 minuut leestijd

Zoals gewoonlijk gaan we met Pasar Temse, de eerste zaterdag van augustus, dus op 4 augustus 2018, op stadsbezoek. Wij hebben ditmaal gekozen voor de mooie stad Breda. Breda, beste binnenstad van Nederland 2017-2019!

In de Bredase binnenstad bevinden zich onder meer de gotische Onze-Lieve-Vrouwekerk, het Begijnhof, het Spanjaardsgat, het Oude Stadhuis en de Prinsenkade. Zowel vanwege zijn historisch stadsschoon als om zijn fraaie, bosrijke omgeving wordt Breda in zijn volkslied ook wel de Parel van het Zuiden genoemd. De stad is op Zoover uitgeroepen tot tweede beste stad voor een Nederlandse stedentrip en staat steevast in de top vijf van meest gastvrije steden van Nederland! Breda is een gezellige, bruisende winkelstad, staat bol van de historische monumenten, musea en galerieën.

Programma: In Breda aangekomen wordt je vergast op 2 kopjes koffie met een lekkere appeltaart, waarna er een stadswandeling volgt, begeleid door één van onze bestuursleden.

Dan een warme lunch met keuze uit: soep of salade met gerookte kipfilet en hoofdgerecht met keuze uit: Saté van kippendijen met champignonsaus of rolletje witvis met verse spinazie en currysaus (keuze vermelden bij inschrijving)

Daarna kan je Breda op eigen houtje verder verkennen.

 

  • Uitstappen en vakanties
  • Cultuur

Praktische info

Deze activiteit is voorbij.
locatie
beginuur
07h45
aantal deelnemers
0-50
leden: €35.00 niet-leden: €38.00

Contactpersoon

Monique Bollé

deel Activiteit

Word lid voor 39€

Op zoek naar kwalitatieve invulling van je vrije tijd?

Word lid van Pasar en ontdek een wereld vol boeiende activiteiten, inspirerende reizen en gezellige samenkomsten. Met Pasar geniet je van een gevarieerd aanbod aan uitstappen en evenementen, afgestemd op jouw interesses en wensen. Sluit je aan bij onze warme community en beleef onvergetelijke momenten samen met andere enthousiaste leden.

Ga voor de Pasar-pas!

lees meer