
Toffe namiddagfietstocht vanuit Hofstade
Fiets mee, onder begeleiding, aan een matig tempo langs rustige wegen door onze provincie of net er buiten.
Voor "Uit in Vlaanderen" vindt ALLE details op: https://www.pasar.be/activiteit….
We vertrekken voor deze NAMIDDAGfietstocht vanuit Hofstade op de parking aan de Gasthuishofweg. Wij rijden binnendoor via de Tervuursesteenweg en Balkweg naar de Vaartdijk. Via de Hofstadebrug fietsen we aan de andere kant van de Leuvensevaart langs Muizen en de Barebeek. Via het Dijlepad passeren we de nieuwe (nog niet afgewerkte) brug over de Dijle. In Rijmenam rijden we langs verkeersarme wegen naar Bonheiden. We stoppen eventueel op het kasteeldomein van Kasteel Zellaer.
We nemen onze Drankpauze op het terras van “Brasserie De Roos” in Bonheiden.
We fietsen verder via De Nekker, Tangent, Colomabrug en langs de vaart en enkele landweggetjes naar het vertrekpunt in Hofstade.
- Fietsen
- Natuur
Praktische info
Parking langs Gasthuishofweg
Gasthuishofweg aan begin van de straat
1981 Hofstade (Zemst)
België
Neem een drankje mee voor onderweg!
Vergeet je passende reserve binnenband niet.
Ook een fietshelm en fluohesje zijn ten zeerste aan te raden.
Noodnummer Pasar Zemst: 0475/29 52 69 (enkel tijdens de dag van de activiteit)
Ook jij bent welkom! Ben je lid van Pasar of niet, je kan aan al onze activiteiten deelnemen! Als lid heb je een streepje voor.